Hamnvärdar

Hamnvärdarnas-sysslor2018
Russpund till hamnvärdarna

Att vara hamnvärd berättigar dig till 4 Russpund om inte något exceptionellt tidsödande inträffar.
Via ovanstående länkar hittar du info om hamnvärdarnas sysslor och information om hamnvärdar och Russpund
Kom ihåg att det är tack vare våra hamnvärdar vi kan vara försäkrade.

Hamnvärdar 2018

Vecka Namn Mob-tel E-post
22 Stefan Jansson 070-602 78 60 stefanjansson_1@hotmail.com
22 Dag Lindström 073-022 41 44 eller 070-535 01 07 ventrum@telia.com
23 Anders Ivarson 070-370 16 60 anders.ivarson@ssab.com
23 Magnus Fredén 072 – 206 09 91 magnus.freden@trafikverket.se
24 Bo-Göran Sjöberg 073-364 62 43 pbgsjoberg@gmail.com
24 Ola Hedlund 073-091 01 46 ola.hedlund@falubo.se
25 Paul Keenan 070-264 16 78 pgksailor65@gmail.com
25 Ingemar Eriksson 070-578 87 87 ingemar@dalapellets.se
26 Leif Vall 070-625 94 75 leif.vall@telia.com
26 Håkan Wolff 070-512 32 16 hakan.wolff@swipnet.se
27 Jan Svedmyr 070-605 82 10 jan.svedmyr@telia.com
27 Max Enerstam 073-318 55 31 enerstam@gmail.com
28 Stefan Kunc 076-421 53 03 slakunc@hotmail.com
28 Peter Mann 070-525 25 30 peter.mann@atea.se
29 Ulf Wernersson 072-706 02 39 ulf.vernersson@ltdalarna.se
29 Lars Eriksson 070-312 88 48 marie__larsson@hotmail.com
30 Peter Erensjö 070-409 45 90 erensjo@mail.se
30 Stig Söderlund 070-391 43 27 stigsoderlund@swipnet.se
31 Stefan Skans 070-264 14 63 stefan.skans@telia.com
31 Feri Yeganeh 070-264 65 86 feri.yeganeh@gmail.com
32 Ulf Schnurer 073-427 38 96 ulf.schnurer@gmail.com
32 Claes Petersen 070-666 12 70 Claes.petersen@telia.com
33 Magnus Sammils 070-272 51 55 w3masa@gmail.com
33 Erik Broberg 070-486 76 83 erikbroberg@netscape.net
34 Ninni Jansson 070-264 14 63 ninnijanson@hotmail.com
34 Anna Rosendahl 070-204 94 07 anna.rosendahl@edu.sater.se
35 Lars Robertsson 072-548 37 61 lars.robertsson@borlange.se
35 Dan Persson 070-330 60 11 dan-erik.persson@hotmail.com
36 Gustav Franklin 072-231 92 97 gustav.franklin60@gmail.com
36 Nicholas T Rolander 070-833 43 51 nicholas@rolander.se
37 Hans Pettersson 070-603 7519 hanspettersson@telia.com
37 Mats Wiklund 070-638 73 56 matsjg@live.se
38 Martin Cedergren 070-531 13 90 info@martin-design.se
38 Stefan Cassel 070-130 48 08 sca@du.se
39 Staffan Greisz 070-819 79 65 fam.greisz@gmail.com
39 Magnus Hållhans 073-343 20 10 magnus.hallhans@gmail.com

Skriv ut

One Response to "Hamnvärdar"