Hamnvärdar

Hamnvärdarnas sysslor
Russpund till hamnvärdarna

Att vara hamnvärd berättigar dig till 4 russpund om inte något exceptionellt tidsödande inträffar.
Via ovanstående länkar hittar du info om hamnvärdarnas sysslor och information om hamnvärdar och russpund
Kom ihåg att det är tack vare våra hamnvärdar vi kan vara försäkrade.

Hamnvärdar 2017

Vecka Namn Mob-tel E-post
22 Stefan Jansson 070-6027860 stefanjansson_1@hotmail.com
22 Dag Lindström 073-022 41 44 eller 070-535 01 07 ventrum@telia.com
23 Anders Ivarson 070-370 1660 anders.ivarson@ssab.com
23 Magnus Fredén 072 – 206 09 91 magnus.freden@trafikverket.se
24 Bo-Göran Sjöberg 073-364 62 43 pbgsjoberg@gmail.com
24 Ola Hedluind 073-0910146 ola.hedlund@falubo.se
25 Paul Keenan 070-264 16 78 pgk_sailor@telia.com
25 Ingemar Eriksson 070-578 87 87 ingemar@dalapellets.se
26 Leif Wall 070-6259475 leif.vall@telia.com
26 Håkan Wolff 070-512 32 16 hakan.wolff@swipnet.se
27 Jan Svedmyr 070-605 82 10 svdjan@gmail.com
27 Bengt Korpås 070-958 71 87 bengtkorpas@hotmail.se
28 Stefan Kunc 076-421 53 03 slakunc@hotmail.com
28 Peter Mann 070-5252530 peter.mann@atea.se
29 Ulf Wernersson 072-706 02 39 ulf.vernersson@ltdalarna.se
29 Lars Eriksson 070-312 88 48 marie__larsson@hotmail.com
30 Björn Nyberg 070-744 83 07 info@cykelitalia.se
30 Stig Söderlund 070-391 43 27 stigsoderlund@swipnet.se
31 Gustav Franklin 072-231 92 97 gustav.franklin60@gmail.com
31 Ninni Jansson 070-264 14 63 ninnijanson@hotmail.com
31 Anna Rosendahl 070-204 94 07 anna.rosendahl@sater.se
32 Ulf Schnurer 073-427 38 96 ulf.schnurer@gmail.com
32 Pär-Anders Björklund 070-663 9633 pa@linjepunkt.se
33 Peter Erensjö 070-409 45 90 erensjo@mail.se
34 Stefan Skans 070-5760292 stefan.skans@telia.com
34 Feri Yeganeh 070-264 65 86 feri.yeganeh@gmail.com
35 Lars Robertsson 072-548 37 61 lars.robertsson@borlange.se
35 Dan Persson 070-330 60 11 dan-erik.persson@hotmail.com
36 Håkan Andersson 076-048 3405 hakan@grafo.se
36 Nicholas T Rolander 070-833 43 51 nicholas@rolander.se  
37 Hans Pettersson 070-603 7519 hanspettersson@telia.com
37 Mats Wiklund 070-638 73 56 matsjg@live.se
38 Martin Cedergren 070-531 13 90 info@martin-design.se
39 Staffan Greisz 070-819 79 65 fam.greisz@gmail.com
39 Magnus Hållhans 073-343 20 10 magnus.hallhans@gmail.com

 

One Response to "Hamnvärdar"